ДонНУЕТ вітає

Вітаємо здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Університету Туган-Барановського зі здачею атестаційного екзамену

Навчально-науковий інститут економіки, управління та адміністрування Університету Туган-Барановського вітає здобувачів вищої освіти 4 курсу денної форми здобуття вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» з успішною здачею Атестаційного екзамену! Атестаційний екзамен був проведений 15.06.2021 р. за допомогою навчальної платформи moodle.

Бажаємо вам творчої наснаги, удачі в рішенні задач будь-якої складності, успіхів у реалізації найсміливіших рішень.

Сподіваємося на наше подальше плідне співробітництво і можливість привітати вас ще з безліччю прийдешніх перемог!