Переможці обласного конкурсу “Студент року Дніпропетровщини 2019”

19 грудня 2019 року в місті Дніпро у палаці студентів відбулася церемонія нагородження кращих студентів Дніпропетровської області. Переможців визначали у 10 номінаціях – «Розумник року», «Спортсмен року», «Інноваційний прорив року», «Лідер студентського самоврядування року», «Громадський діяч року», «Художня самодіяльність року», «Волонтер року», «Митець року», «Студентський засіб масової інформації року».

Студенти ДонНУЕТ стали Лауреатами обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини»: Олександр Богун (гр. МН-18) у номінації «Громадський діяч року» та Дарина Тріфонова (гр. МН-16) у номінації «Інноваційний прорив року» й отримали дипломи Дніпропетровської обласної державної адміністрації та смарт-годинники.

Захід проходив у святковій атмосфері. По черзі на сцену викликали студентів по номінаціях, оголошуючи їх головні досягнення за 2018-2019 роки.

У номінації «Громадський діяч року» Олександр Богун (гр. МН-18) ‒ студент Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, випускник Української Академії Лідерства, голова Молодіжного виконкому, проходив стажування у Львівській облдержадміністрації, був учасником найбільшої адвокаційної компанії України за кордоном (Польща, Бельгія, Франція, Німеччина) та 9 освітніх програм, співорганізатор 18 соціальних проєктів, був спікером та модератором на 12 програмах місцевого і Всеукраїнського рівнів, засновник руху «ІРС: Інститут Розвитку Самоврядування».

У номінації «Інноваційний прорив року» Дарина Тріфонова (гр. МН-16) ‒ студентка Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, член студентської ради, розробила та впровадила в університеті та на рівні міста систему для інформування молоді на базі крос-платформеного месенджеру «Телеграм», призерка 2-го ступеня у Міжнародній заочній студентській предметній олімпіаді по спеціальності «Менеджмент» у Казахстані. Учасниця конференцій, конкурсів, семінарів, панельних дискусій та тренінгів.

Конкурс «Студент року Дніпропетровщини» проводиться Дніпропетровською облдержадміністрацією вже дев’ятий рік поспіль.

Вітаємо наших талановитих студентів і бажаємо їм наснаги та ще більше перемог! Вони своєю діяльністю прославляють наш заклад у Дніпропетровській області, Україні та в інших країнах світу.

0 replies