Відкрита лекція «Лінгвокраїнознавство та література країн основної іноземної мови» в Університеті Туган-Барановського

10 жовтня 2022 року о 17.00 доцентом кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Удовіченко Г.М була проведена відкрита лекція із дисципліни «Лінгвокраїнознавство та література країн основної іноземної мови».

Тема зустрічі «USA. Geographical position. Main historical events. Federal state system. Natural conditions and resources» (гр. ФЛ-19).

Присутні на відкритій лекції студенти та викладачі позитивно оцінили зміст проведеного заняття, відзначили різноманітність методів та прийомів подання матеріалу й визнали, що отримана інформація сприяє підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців.