Університет Туган-Барановського інформує: реєстрація на лекцію на платформі Ukraine Global Faculty

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!

На платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на онлайн лекцію професора, директора Центру підприємництва та інновацій у Труласьк бізнес-коледжі Університету Міссурі J. Scott Christianson «Blockchain Basics».

Дата та час: 23 лютого о 17:00.

Короткий опис до лекції:

Технологія блокчейн може кардинально змінити правила бухгалтерського обліку, ланцюга поставок, банківської справи, договірного права та багатьох інших сфер. Але блокчейни будуть корисними лише в тому випадку, якщо багато людей будуть розуміти їм, довіряти і застосовувати. Увійдіть у «The Blockchain Game», практичну вправу, яка пояснює основні принципи блокчейнів і служить стартовим майданчиком для обговорення реальних додатків блокчейну. Ми пограємо в блокчейн, дослідимо поточні проєкти блокчейну та проведемо відкриту дискусію про те, що блокчейн означатиме для вашої професії.

Щоб краще зрозуміти тему лекції, а також спробувати створити блокчейн самостійно під час LIVE zoom session, пропонуємо ознайомитися та мати перед собою (під час лекції) даний матеріал, наданий професором J SCOTT CHRISTIANSON – http://surl.li/ewfni.

Лінк на реєстрацію.

Про лектора:

J. Scott Christianson — доцент кафедри менеджменту в Університеті Міссурі, де його інтереси зосереджені на впливі нових технологій на суспільство та геополітику. До вступу в коледж він був підприємцем із багаторічним досвідом у сфері технологій відеоконференцій, управління проєктами та інформаційними технологіями. Зараз він працює директором Центру підприємництва та інновацій коледжу, допомагаючи студентам перетворити їхні ідеї на прибуткові продукти та послуги.

Поточні проєкти J. Scott Christianson включають постійну співпрацю з колегами в Україні та Південній Африці для проведення курсів і семінарів з нових технологій для аудиторії по всьому світу.

J. Scott Christianson визнаний лідер у застосуванні новітніх технологій у навчальних програмах. Отримав нагороду «Лідерство в дистанційному навчанні» від Асоціації дистанційного навчання Міссурі та кілька нагород для викладачів від Коледжу бізнесу Труласке при Університеті Міссурі.

Заснував високотехнологічний бізнес і керував ним понад 20 років. Лідер у галузі відеоконференцзв’язку та бере активну участь у місцевих бізнес-спільнотах.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514.

Приєднуйтесь

235 разів прочитано