Університет Туган-Барановського інформує: на платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на лекцію

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!

На платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на онлайн лекцію Ph.D., директора з освіти в Coursetune Jonathan Cisco «An Introduction to Qualitative Methods in Research in the United States».

Дата та час: 08 лютого о 17:00.

Короткий опис до лекції:

Під час лекції ви дізнаєтеся про основні елементи якісних методів, які використовують американці в своїх дослідженнях; дослідницькі парадигми, якісні дизайни, а також розглянете деякі приклади дослідницьких питань, які піддаються якісному аналізу.

Лінк на реєстрацію.

Про лектора:

Jonathan Cisco — Ph.D., директор з освіти в Coursetune, старший науковий співробітник Академії вищої освіти та засновник The Grad Academy, академічної консультаційної групи для професорів і аспірантів. Завдяки Jonathan Cisco понад тисяча аспірантів отримали наукові ступені.

Дослідження Джонатана зосереджені на практиках грамотності у вищій освіті, включаючи демістифікацію складних концепцій у різних дисциплінах. Його роботи були опубліковані в Higher Education Research and Development, Journal of Further and Higher Education, Literacy and Instruction, and Teaching and Learning Inquiry.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!

224 разів прочитано