Університеті Туган-Барановського знає: освітня програма «Облік і оподаткування»

Університет Туган-Барановського розкаже про всі тонкощі і нюанси освітньої програми «Облік і оподаткування».

7 причин вивчати Облік і оподаткування в Університеті Туган-Барановського:

• Самостійний вибір не менше 25% професійних навчальних дисциплін
  • Інноваційні методи навчання за європейськими стандартами
  • Вивчення мови сучасного бізнесу
  • Широкий спектр економічних практик
  • Набуття навичок практичної роботи
  • Підготовка для вступу до магістратури
  • Реальні перспективи гідної роботи

Тривалість навчання: 3 роки 10 місяців (8 семестрів)

Кредити ECTS: 240

Мова навчання: Українська

Форма навчання: Денна/Заочна

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. З детальною інформацією про процедуру набору 2021 та переліком конкурсних предметів для вступу на навчання ви можете ознайомитися на сторінці Приймальної комісії Університету Туган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua/

Освітня програма «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня в Університеті Туган-Барановського пропонує якісну освіту з реальними перспективами працевлаштування. Програма  передбачає підготовку фахівців, здатних розв’язувати складні спеціалізовані завдання та прикладні економічні проблеми у різних сферах діяльності підприємств усіх форм власності. Випускники отримують фундаментальну теоретичну підготовку і значний практичний досвід.

«Навчальний процес за освітньою програмою забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який працює за європейськими стандартами та новітніми методиками в аудиторіях, що оснащені комп’ютерним і мультимедійним обладнанням. До навчального процесу залучаються фахівці-практики, які мають успішний досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку, аналізу, контролю, аудиту і  оподаткування», – завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування, гарант освітньої програми Марина Шендригоренко.

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

На 1-му курсі навчання ви отримаєте загальноосвітню підготовку і розвините свою комунікабельності та вміння працювати в команді. Ми допоможемо вам підсилити  лідерські якості та  поглибити новаторське мислення.

На 2-му та 3-му курсах ви поринете у світ бухгалтерського обліку, навчитесь розмовляти мовою бізнесу. Вивчення професійних дисциплін  сформує чітке уявлення про баланс, рахунки, подвійний запис та кореспонденцію рахунків.

На 4 курсі ви дізнаєтесь про особливості аналітики та контролю,  порините в нові наукові концепції облікових систем. Ви матимете змогу взяти участь у  сертифікатних та тренінгових програмах Унівеситету, пройти практику на українському або міжнародному підприємстві.

Завітайте також на сайт кафедри!