у школі

Університет Туган-Барановського завітав до школи у селі Вільне

З метою інформування про особливості та переваги навчання в Університеті Туган-Барановського, викладачі Університету завітали до Червоношахтарської загальноосвітньої школи у с. Вільне.

Горіна Ганна Олександрівна, завідувачка кафедри туризму та українознавства, д.е.н, доцент, Бочарова Юлія Геннадіївна, завідувачка кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, д.е.н., доцент, асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Шаповалова Інесса Вадимівна та асистент кафедри загальноінжннерних дисциплін та обладнання Перекрест Володимир Вікторович ознайомили із навчальним простором Університету, навчальними аудиторіями, хімічною, технічною та технологічною лабораторіями та іншими складовими навчального процесу.

Шаповалова І.В. зосередила увагу на висвітленні особливостей навчання в ДонНУЕТ, міжнародній діяльності, реалізації унікальної програми Sandwich Еducation, переліку та характеристиці освітніх програм та спеціальностей.

Презентацію спеціальності “Туризм” проведена Горіною Г.О. та презентації спеціальностей “Економіка” та “Міжнародні економічні відносини” проведена Бочаровою Ю.Г., про спеціальності “Енергетичне машинобудування” та “Галузеве машинобудування” розповів Перекрест В.В.

Під час заходу учні отримали вичерпну інформацію щодо особливостей поточної вступної кампанії та переваг навчання в ДонНУЕТ і були запрошені на екскурсію до Університету Туган-Барановського.