Кар’єрні перспективи освітньої програми «Облік і оподаткування» Університету Туган-Барановського

Освітня програма «Облік і оподаткування» надає перспективи кар’єрного росту у майбутньому. Можливі варіанти кар’єрного шляху:

• Асистент бухгалтера-експерта
  • Аудитор
  • Бухгалтер
  • Бухгалтер-експерт
  • Бухгалтер-ревізор
  • Фахівець з фінансово-економічної безпеки
  • Економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності
  • Економіст з податків і зборів
  • Інспектор податкової служби
  • Інспектор-ревізор
  • Ревізор

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

«Я навчався в ДонНУЕТ на спеціальності «Облік і оподаткування»  (враховуючи магістратуру). Безперечно, що, як й будь-який абітурієнт, я хвилювався чи правильно обрав спеціальність. Проте, дружня атмосфера, міцна взаємодопомога й моїй групі та – це головне – найкращі викладачі дозволили значно підвищити мої особисті та професійні навички, незважаючи на усі життєві обставини. Отримані мною знання нині відчутно допомагають мені у роботі. Ці знання настільки унікальні та універсальні, що їх можна застосовувати у будь-якій сфері», – Кєтінг Олександр-Фарах Зарзар, випускник Університету 2018, спеціальності «Облік і оподаткування».

«Один з найкращих етапів життя людини – це навчання в університеті. Це той етап, коли починаєш робити перші кроки, як висококваліфікований спеціаліст. Навчання на спеціальності «Облік і оподаткування»  формує, перш за все, кваліфікованих універсальних економістів, які зможуть успішно претендувати на всі без виключення посади, де є вимога мати вищу економічну освіту. На сьогодні дана професія відноситься до найбільш затребуваних на ринку праці, фахівці з обліку і оподаткування можуть працювати як на підприємствах будь-якої організаційно-правової форми, так і в банках, державних організаціях і установах», – Золотар Ольга, старший кредитний експерт АТ «Перший Український Міжнародний Банк», випуск-2018.

«Вибір професії – завдання не з легких, котре постає перед кожним. Від його рішення залежить майбутнє життя, а тому ставитись до вибору потрібно вкрай зважено та серйозно. Саме спеціальність «Облік і оподаткування» була, є і завжди буде затребуваною у роботодавців. Випускники кафедри фінансів, обліку та оподаткування успішно реалізують отриманні знання у практичній діяльності», – Світлана Хоруженко, головний бухгалтер ТОВ «Криворізька будівельна компанія».

Якщо у вас залишились питання – пишіть на пошту priyom@donnuet.edu.ua. Завітайте також до вкладки ВСТУПНИКУ, аби бути в курсі новин вступної кампанії 2021 року!