ДонНУЕТ знає

Університет Туган-Барановського знає: Всесвітнiй день захисту прав споживачів

15 березня світ відзначає День захисту прав споживачів.

Ще у далекому 1961 році про захист прав споживачів вперше заговорив президент Сполучених штатів Америки Джон Фіцджеральд Кеннеді. Він зазначив, що споживачі є особливою економічною групою, а їх інтереси торкаються абсолютно всіх сфер життя. Офіційно відзначати Всесвітній день захисту прав споживачів почали у березні 1983 року.

Зважаючи на актуальність події, кафедра технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського, в рамках Всесвітнього дня захисту прав споживачів, провела онлайн-інвент під гаслом «Захист прав споживачів в Україні». На даному заході були присутні директор навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму Барабанова В.В., завідувач кафедри ТРГГРСП Ніколайчук О.А., старший викладач кафедри ТРГГРСП Костакова Л.Д., а також студенти 2-го та 3-го курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». 

У програму онлайн-інвенту ввійшли питання щодо обговорення Закону України «Про захист прав споживачів», а також аналіз проблем пов’язаних із захистом прав споживачів в Україні та шляхів їх розв’язання. Досить цікавою видалася інформація стосовно фальсифікату продовольчих товарів. Доповіді супроводжувалися цікавими презентаціями, а їх обговорення було досить жвавим, оскільки всі учасники онлайн-інвенту є пересічними споживачами товарів та послуг та бажають їх отримувати якісними і жодного разу не мати приводу звертатись із скаргами на недоброчесних продавців у відділи з питань захисту прав споживачів. 

481 разів прочитано