Університет знає

Університет Туган-Барановського знає: результати спільного семінару АТ «ПРАВЕКСБАНК» та студентства Університету

Поєднання теорії і практики: результати спільного семінару АТ «ПРАВЕКСБАНК» та студентства Університету Туган-Барановського.

На сучасному етапі розвитку системи вищої освіти співпраця зі стейкхолдерами є запорукою успішної підготовки майбутніх фахівців. Залучення роботодавців до навчального процесу збагачує знання студентів, дає можливість отримати останні новини зі світу бізнесу, дозволяє зробити навчальний процес різноманітним, зближує теорію і практику. На кафедрі фінансів, обліку та оподаткування така співпраця розвинута на високому рівні.

До здобувачів освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» 13.03.2021 р. з практичним вебінаром завітали фахівці банківської сфери. Дякуємо Барадаковій Світлані Іванівні, менеджеру по роботі з клієнтами АТ «Правексбанк», за таку взаємодію! Сподіваємося на продовження спілкування, адже банківський бізнес має дуже багато напрямів!