Університет знає

Університет Туган-Барановського знає: нова навчальна лабораторія

Незважаючи на обмеження, які накладає епідемія короновірусу, Університет Туган-Барановського продовжує реалізовувати Програму інфраструктурного розвитку.

Сьогодні викладачі кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання Омельченко О.В., Савустьян С.М. та Перекрест В.В. проводили підготовчі роботи та перевіряли правильність заданих параметрів для виконання лабораторної роботи №1 “Експериментальна оцінка параметрів компресора об’ємної дії” з дисципліни “Холодильні установки”.

Перевірка обладнання (вимірювальний комплект К-50, трифазний двоциліндровий компресор, механічні та електроні датчики температури і тиску, запірна арматура, балон, електроні ваги, фільтри повітря, з’єднувальні трубопроводи) проводилась в аудиторії, в якій ще здійснюються будівельні роботи, а саме оновлення системи електропостачання, штукатурні та малярні роботи.

Необхідність поєднання ремонтних та налагоджувальних робіт викликана рішенням ректорату Університету від 15.03.2021 р. щодо постійного (щоденного) моніторингу ситуації в Кривому Розі щодо захворюваності на короновірус та можливого переведення Університету на дистанційний режим роботи. Лабораторні роботи в Університеті Туган-Барановського у такому випадку будуть проведені в повному обсязі за спеціальним графіком.

327 разів прочитано