Університет Туган-Барановського знає: освітня програма «Мова та література (англійська, німецька). Переклад»

Університет Туган-Барановського розкаже про всі тонкощі і нюанси освітньої програми «Мова та література (англійська, німецька). Переклад».

7 причин вивчати Мову, Літературу та Переклад в Університеті Туган-Барановського:

• Доступність освіти та прозора система навчання
  • Професійне знання трьох іноземних мов
  • Навчання у малих групах
  • Вдалий плацдарм для початку блискучої наукової кар’єри
  • Знання ділового етикету та міжкультурної комунікації
  • Стажування та практика у провідних компаніях України з носіями мови
  • Можливість добре заробляти зі студентських років, а з часом і міжнародних компаніях

Тривалість навчання: 3 роки 10 місяців (8 семестрів)

Кредити ECTS: 240

Мова навчання: Українська, англійська, німецька

Форма навчання: Денна/Заочна

Освітня програма «Мова та література (англійська, німецька). Переклад» першого (бакалаврського) рівня в Університеті Туган-Барановського пропонує якісну філологічну освіту з широкими перспективами працевлаштування. Програма має практичну спрямованість та передбачає вивчення трьох іноземних мов, поглиблену підготовку з перекладознавства, проходження практики та професійного стажування на українських підприємствах і за кордоном.

«Знання іноземної мови відкриває перед людиною досить широкі перспективи. Франк Сміт запевняв: “Знання однієї мови дозволяє ввійти в коридор життя, знання двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі”.  Ми пропонуємо вам вивчення п’яти світових мов – англійської, німецької, іспанської, української та латини, – які відкриють інші виміри», – завідувач кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін, гарант освітньої програми Світлана Остапенко.

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

За допомогою програми «Мова та література (англійська, німецька). Переклад» ви можете розвивати свої сильні сторони, розширювати можливості та весь свій потенціал.

На 1-му курсі навчання ви отримаєте ґрунтовну загальноосвітню підготовку і отримаєте нові базові знання з іноземних мов, мовознавства та літературознавства.

На 2-му та 3-му курсах ви поглибите свої знання, вміння та навички. Ви будете обирати 25% дисциплін професійного характеру та створите свій унікальний освітній профіль, а також матимете змогу взяти участь у численних факультативах, сертифікатних та тренінгових програмах, зможете пройти практику у перекладацькому бюро, редакції журналу. Працюючи над проєктами та вирішуючи кейси, ви готуєтесь до професійного світу.

На 4-му курсі ви можете розвивати свої міжкультурні навички та практикувати іноземні мови протягом семестру за кордоном в одному з університетів-партнерів Університету Туган-Барановського.

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. З детальною інформацією про процедуру набору 2021 та переліком конкурсних предметів для вступу на навчання ви можете ознайомитися на сторінці Приймальної комісії УніверситетуТуган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua/