Університет Туган-Барановського знає: День Європи

Сьогодні, 15 травня 2021, Україна святкує День Європи.

Цей день відзначається у третю суботу травня як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

З грудня 2019 року Університет Туган-Барановського реалізує проєкт «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом. У рамках реалізації цього проєкту відбувається поточний ремонт бази відпочинку “Лісова”, що знаходиться у місті Святогірськ Донецької області, в мальовничому місці біля національного природного парку Святих гір, на правому березі річки Сіверський Донець.

Читайте також: ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА ПО ВІДНОВЛЕННЮ БАЗИ ВІДПОЧИНКУ «ЛІСОВА» У М. СВЯТОГІРСЬК

Інформкампанія. Президент України разом з лідерами Естонії, Латвії та Литви на запрошення Президента Польщі Анджея Дуди 3 травня цього року взяв участь в урочистостях з нагоди 230-ї річниці ухвалення Конституції Речі Посполитої – першого такого документа у Європі, зіставного із сучасними конституціями, який набув чинності.

Під час візиту відбулася дискусія лідерів. Було підтверджено, що невід’ємними цінностями для наших суспільств є: свобода, суверенітет, територіальна цілісність, демократія, верховенство права, рівність та солідарність. Це відображено у підписаній лідерами Польщі, України, Естонії, Латвії та Литви п’ятисторонній декларації: Європа, що об’єднується, повинна бути відкритою для всіх країн та народів, які поділяють спільні цінності. Це – важливий сигнал підтримки євроінтеграційних прагнень України.