Університет знає

Університет Туган-Барановського знає: карта муралів Кривого Рогу

Карта муралів Кривого Рогу. Студенте, долучайся до гарної справи!

Нещодавно у нашому місті з’явилася «Карта муралів» www.start-kr.ml, що створена за власної ініціативи небайдужою людиною – В’ячеславом Колесником

Основною метою даного проєкту є створення відкритого джерела інформації, що допоможе кріворіжцям краще дізнатися про рідне місто, а гостям міста – закохатися хоч і в індустріальне, але таке чарівне місто. Частка цієї чарівності – це саме міські мурали, які тепер легко відшукати у великому місті завдяки зручному сервісу, який автор ласкаво називає «Путівник Стінописами Криворіжжя.

На думку В’ячеслава Колісника, «Карта Муралів» дозволить популяризувати стріт-арт та додати нові місця в екскурсійні та туристичні маршрути.

«Карта Муралів» налічує понад 50 різних малюнків з локацій по всьому місту від Інгулу до Даманського, і постійно поповнюється.

Окреме місце на «Карті Муралів» займає гордість Університету Туган-Барановського – мурал «Риби».

Студентів Університету Туган-Барановського автор проєкту запрошує долучатися до наповнення Карти новими об’єктами.

Якщо Ви знаєте про мурал, що ще не відображається на Карті, можна поділитися з В’ячеславом Колесником (https://www.facebook.com/lithium.marcus) інформацією про такий об’єкт і він обов’язково з’явиться на «Карті муралів» нашого міста.

До речі, це не єдиний проєкт В’ячеслава. Також В’ячеславом створено сайт буккросингу www.book-kr.ml.

Але про це наступного разу. Чекайте.