Університет Туган-Барановського запрошують на майстер-клас

Майстер-клас “Як відновлювати життєву енергію (VQ)? Ваш ресурс для стресостійкості, розвитку та творчості”.

Дата та час проведення онлайн-заходу: 10 грудня 2020 року, 17:00 – 19:00

Мета майстер-класу:

· Розвиток навичок стресостійкості і відновлення життєвої енергії задля рівноваги в сучасному світі.

· Проектування цілей на наступний рік і розробка плану щодо усвідомленого інвестування вашої енергії.

Мінливий світ підкидає нам все нові і нові виклики. Ми постійно відчуваємо стрес та психологічну напруженість. Все більш актуальними стають відкритість до невизначеності і турбота про своє психічне і ментальне здоров’я. Та найважливішим ресурсом для стресостійкості і ефективних дій є наша життєва енергія.

ВІТАЛЬНІСТЬ ( VQ ) – це життєва енергія і показник психічного здоров’я і особистісного потенціалу людини.

Вітальність характеризує:

➢активність, рішучість, ентузіазм людини;

➢здатність здійснити свої бажання і цілі;

➢волю особистості;

➢особистісний потенціал і здатність до гнучкості та осмисленої діяльності при зовнішньому тиску.

Увага! Кількість учасників заходу обмежена. Вартість квитка складає 499 грн, проте для викладачів партнерської організації УАМБО надається індивідуальна знижка 70%

Щоб скористатися знижкою:

· Зайдіть за посиланням для реєстрації

· на сторінці заходу натисніть кнопку “записатися”

· у формі реєстрації, будь ласка, у віконці “Є промокод?” вкажіть промо-код UAMDBE

Термін дії промо-кодів спливає 7 грудня. Встигніть зареєструватися!

Майстер-клас проходитиме онлайн. Посилання на вхід до онлайн-простору зустрічі буде надіслано усім учасникам напередодні заходу.