у школі

Фестиваль у форматі Open-space “Мистецтво створення реклами” для учнів шкіл (ФОТО)

У рамках реалізації заходів Тижня ННІ економіки, управління та адміністрування, асистентом кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Шаповаловою Інессою Вадимівною був проведений майстер-клас “Магія створення реклами шоколаду” в 11 класі КЗОШ№125 у форматі Open-space.

Для даної події було надано приміщення, спеціально обладнане для проведення подібних заходів. Комфортний простір дозволив створити належну атмосферу, в якій учні були залучені до творчого процесу створення реклами шоколаду для різних груп споживачів, а саме, для спортсменів, для дівчат, для чоловіків, для дітей та дієтичний шоколад для споживачів, які зосереджені на здоровому харчуванні. Учням вдалось створити відповідний рекламний продукт, супроводжуючи захист проекту рекламним слоганом та візуальним образом створеного продукту.

Були запропоновані, шоколад для дівчат у вигляді палетки для тіней під назвою “Girl secret“, для спортсменів у вигляді гантелі з назвою “шокпротеін“, для чоловіків шоколад у вигляді футбольного поля, із нанесенням ім’я та прізвища футболістів на окремі плитки шоколаду, для прихильників здорового способу життя запропоновано шоколад із вмістом корисних складових із назвою Shoco-chock“, а для дітей запропонований шоколад із наповнювачем із кольорових цукрових кульок та цукерок.

Після презентації проектів відбулось голосування, в результаті якого визнано переможця, яким став проект шоколаду для дітей під назвою “Конфеті“. Проведений майстер-клас дозволив презентувати спеціальність “Маркетинг”. Процес створення реклами дозволив учням продемонструвати творчі, креативні ідеї, що були втілені у яскраві проекти реклами шоколаду.

Висловлюємо подяку адміністрації школи за зустріч!

265 разів прочитано