Університет знає

Університет Туган-Барановського знає: особливості діяльності готелю в умовах пандемії

3 грудня 2020 грудня для здобувачів вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», керуючою готелем «Optima Делюкс Кривий Ріг» Резвовою Оленою Володимірівною, було проведено лекційне заняття на тему «Особливості функціонування готелю в умовах пандемії».

Олена Володимирівна розповіла про особливості діяльності готелю в умовах карантинних обмежень та ключові проблеми щодо управління бізнес-процесами. Лектор поділилася досвідом готелю «Optima Делюкс Кривий Ріг» до вирішення проблем щодо організації обслуговування, підтриманні необхідного рівня якості послуг, управління персоналом та доходами готелю під час першої карантинної хвилі та в сучасних умовах.

Лекція викликала велику зацікавленість у здобувачів вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», про що свідчить їх активна участь в обговоренні поданої інформації.

Лекція була організована завідувачем кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Ніколайчук О.А.