Університет Туган-Барановського взяв участь у тренінгу з публічних закупівель, організованому Програмою розвитку ООН

У рамках програми Європейського Союзу “Підтримка ЄС внутрішньо переміщених університетів на Сході України” та реалізації проекту “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області” за укладеною грантовою угодою з Європейським Союзом 24 – 26 травня 2021 року в м. Святогірськ відбувся тренінг ”Публічні закупівлі товарів, робіт, послуг та перевірка контрагентів”.

Тренінг ініційований та організований Програмою розвитку ООН, що залучена Представництвом ЄС в Україні задля забезпечення більш якісної підтримки виконавців проектів у реалізації грантової програми.

Програма тренінгу охоплювала питання організації закупівельної діяльності, планування закупівель, укладання договору про закупівлю, оскарження процедур закупівель, державного фінансового контролю закупівель органами фінансового контролю, відповідальності за порушення в сфері публічних закупівель, публічного моніторингу, особливостей закупівель в будівельній сфері, сервісів перевірки конрагентів в закупівлях.

У тренінгу взяли участь представники Університету Туган-Барановського – в.о. ректора Оксана Чернега, перший проректор Радіон Никифоров, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв¢язків та розвитку Тетяна Кожухова.