Університет Туган-Барановського інформує: монографія кафедри туризму та країнознавства

Глобальна криза, викликана пандемією коронавірусу, радикально змінила туристичну галузь у всьому світі, і Україна не є винятком. Туризм є одним із тих секторів всесвітньої економіки, що постраждав найбільше у зв’язку із запровадженими обмеженнями на пересування. Все це спонукає до наукових досліджень, присвячених вирішенню зазначеної проблеми науковцями Університету Туган-Барановського.

Так, у травні 2021 р. вийшла колективна монографія кафедри туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського на актуальну та своєчасну тему: «Особливості розвитку ринку туристичних послуг України під впливом COVID-19 та карантинних обмежень» за науковою редакцією доктора економічних наук, доцент Горіної Г.О. Монографію підготовлено в рамках діяльності науково-дослідної лабораторії “Розвиток туристичного бізнесу та рекреацій України”.

До написання монографії долучились науковці та дослідники кафедри туризму Національного університету фізичного виховання і спорту України; кафедри туристичного, готельного та ресторанного бізнесу Національного університету «Запорізька політехніка»; кафедри інноватики та управління Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет»; кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, кафедри фізичного виховання Запорізького національного університету.

Монографія продовжила цикл публікацій викладачів кафедри туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського на актуальну тематику, пов’язану з питаннями розвитку туризму та рекреацій. Попередні наукові вишукування були присвячені питанням інфраструктури регіональних ринків туристичних послуг та стратегічним імперативам стійкого розвитку туризму в країнах ЄС.

Усі монографії кафедри знаходяться у вільному доступі у репозитарії Університету Туган-Барановського.