Маріуполь

Комп’ютерні засоби навчання ННІБГ Університету Туган-Барановського підготували до сесії

Майже два тижні у Навчально-науковому інституту бізнесу та гостинності Університету Туган-Барановського йшла підготовка усіх інформаційно-навчальних засобів до чергової сесії.

Була проведена дуже велика робота по оновленню програмного забезпечення студентських комп’ютерів, також була проведена ревізія усього адресного простору ННІБГ Університету Туган-Барановського, окрім цього були виконані профілактичні роботи на основному роутері. Усі ці засоби направлені на забезпечення безперебійної роботи обчислювальної техніки та безперервного доступу до мережі Інтернет, що особливо важливо у період студентської сесії.

Хай нашим студентам нічого не заважає здобувати гарні оцінки.