Університет Туган-Барановського вітає з Днем українських миротворців

Сьогодні, 15 липня, відзначається День українських миротворців. Університет Туган-Барановського розкаже про цю дату.

Верховна рада України ввела це професійне свято 21 травня 2013 року, з огляду на внесок і значення національного миротворчого контингенту України в справі зміцнення миру і злагоди у зонах військових конфліктів, віддаючи честь тим, хто не пошкодував своє життя і здоров’я.

Ця дата стала для наших миротворців другим професійним святом. Першим днем ​​їх вшанування вважається Міжнародний день миротворців, який відзначають 29 травня.

Нагадаємо, українські миротворці входять до міжнародних місій з підтримання миру і безпеки з 1992 року. Протягом цього часу близько 45 тисяч військовослужбовців Збройних сил України взяли участь в понад 27 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки У різних регіонах планети.

Університет Туган-Барановського вітає!