Університет Туган-Барановського інформує: Як захиститись від домашнього насильства

У Кривому Розі розробили відеокурс “Як захиститись від домашнього насильства”. Відбулось це за ініціативи Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у рамках проєкту “Зупинити насильство”, який впроваджувався за підтримки громадської організації “Докудейз”.

Представники поліції, системи безоплатної правової допомоги, департаменту у справах сім’ї, молоді і спорту, Криворізького центру соцслужб для сім’ї, дітей і молоді, служб у справах дітей, адвокати і психолог кожен дав поради і розкрив механізми захисту прав потерпілих від домашнього насильства і повноваження установ в цій сфері.

Запрошуємо підтримати нашу інформаційну кампанію “Зупинити насильство” усіх без виключення. Адже мало не щодня лунають у ЗМІ повідомлення про домашнє насильство, а скільки людей просто не знають куди звертатись!

За посиланням готові вдеоролики, які можна скачати і розмістити на ютубканалах, на ФБ сторінках, сайтах. Єдине прохання зазначати, що відеокурс “Як захиститись від домашнього насильства” зробили криворіжці для криворіжців у рамках ініціативи “Зупинити насильство”, яка впроваджується Криворізьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за підтримки ГО “Докудейз” https://drive.google.com/drive/folders/1oPTvJuEw_6Szu5DtsxIuzFiTgyvMKNFY?usp=sharing

341 разів прочитано