Університет Туган-Барановського вітає з Днем родини

Університет Туган-Барановського інформує: 8 липня – День родини.

В Україні це свято відзначається двічі на рік.Міжнародний день сім’ї відзначають 15 травня. Свято було засновано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН. Метою святкування цього дня є звернення уваги громадськості на численні проблеми сім’ї. День сім’ї в Україні Крім Міжнародного дня сім’ї, Україна відзначає своє національне свято, засноване в 2012 році, його прийнято відзначати 8 липня. У цей день православна церква відзначає День пам’яті святих Петра і Февронії – покровителів сім’ї та любові. Їх союз є ​​зразком християнського шлюбу.

Сім’я – це основний елемент суспільства, з неї починається життя людини і відбувається формування особистості. У 2021 році свято буде присвячене впливу нових технологій на добробут сімей: “Сім’я і нові технології”.

Викладачі та студенти Університету також маленька дружня родина! Не забуваймо про це!