Університет Туган-Барановського представляє: освітня програма «Галузеве машинобудування»

Освітня програма «Галузеве машинобудування» першого (бакалаврського) рівня в Університеті Туган-Барановського має практичну спрямованість та передбачає поглиблене вивчення обладнання харчової промисловості та їх складових з використанням сучасних технологій та засобів автоматизованого проектування.

«В умовах ринкової конкурентоспроможності підприємства змушені не тільки забезпечувати безпеку проведення виробничих процесів, а й постійно підвищувати їх ефективність, контролюватися такі показники, як якість виробленої продукції та екологічність. Фахівці кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання Університету Туган-Барановського забезпечують високий рівень підготовки спеціалістів, здатних удосконалювати технологічні процеси та обладнання переробної та харчової промисловості, застосовуючи сучасні методи проектування», – доцент кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, Гарант освітньої програми, Людмила Цвіркун.

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ в Університеті Туган-Барановського.

За допомогою програми «Галузеве машинобудування» ви можете навчитися забезпечувати безперервне функціонування лінії виробництва харчової продукції засобами автоматизованих систем управління; удосконалювати технологічні процеси та обладнання переробної та харчової промисловості, застосовуючи сучасні методи проектування.

На 1-му курсі навчання ви отримаєте ґрунтовну загальноінженерну підготовку, яка сприяє розвитку наукового світогляду, творчих і лідерських здібностей, критичного мислення, проектного та конструкторського бачення, особистісно-професійних якостей.

На 2-му та 3-му курсах ви поглибите свої знання, вміння та навички. Ви будете обирати 25% дисциплін професійного характеру та створите свій унікальний освітній профіль, а також матимете змогу взяти участь у численних тренінгових програмах, зможете пройти практику на підприємствах харчової промисловості. Ви матимете можливості для розвитку практичних навичок за рахунок вирішення завдань наближених до майбутньої професійної діяльності у сфері харчової промисловості та відвідування наукових гуртків.

На 4-му курсі в Університеті Туган-Барановського ви можете попрактикуватися на регіональних підприємствах харчової промисловості; отримати навички конструкторської діяльності, проектування та оцінювання; удосконалити умінні розробляти та обслуговувати обладнання харчової промисловості.

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ