ДонНУЕТ вітає

Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів освітньої програми «Менеджмент» в Університеті Туган-Барановського

Відповідно до графіку навчального процесу бакалаврів освітньої програми «Менеджмент» Університету Туган-Барановського відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти груп зМН-17 та зМН-18с.

Під час захисту майбутні бакалаври продемонстрували не тільки набуті знання із поглибленого вивчення тем кваліфікаційних робіт, але й мистецтво підготовки доповідей та презентацій.

Атестаційна комісія високо оцінила знання здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» та присвоїла їм за результатами захисту кваліфікацію бакалавра з менеджменту.

Вітаємо випускників Університету Туган-Барановського та бажаємо успіхів на вступних випробуваннях у магістратуру!!!