Університет Туган-Барановського пам’ятає: День партизанської слави

Університет Туган-Барановського інформує: 22 вересня – День партизанської слави.

22 вересня 2001 року – 60-та річниця з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни. День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.
6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на захід.
Державне свято, присвячене героям партизанського руху в Україні, вшановує пам’ять всіх, хто боровся за визволення України від фашистської окупації.
Університет Туган-Барановського пам’ятає!