Університет Туган-Барановського пам’ятає: День партизанської слави

Університет Туган-Барановського інформує: 22 вересня відзначається День партизанської слави України. В цей день віддаємо данину всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в тилу ворога.

Цьогоріч відзначається 61-та річниця з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни.
6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на захід. Державне свято, присвячене героям партизанського руху в Україні, вшановує пам’ять всіх, хто боровся за визволення України від фашистської окупації.
Сьогодні, під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, на тимчасово окупованих ворогом територіях, також діють партизанські рухи. Українці чинять опір окупантам: підривають машини і ворожу техніку, розповсюджують правдиву інформацію серед населення, стосовно ситуації в Україні, роблять мапи розташування важливої інфраструктури рашистів та не здаються! Слава Україні!