Університет Туган-Барановського інформує: освітні хаби для внутрішньо переміщених осіб

Міністерство освіти і науки України спільно з військовими адміністраціями створюють мережу освітніх хабів, які допоможуть організувати освітній процес та побут переселенців, які внаслідок нападу росії вимушені покинути свої домівки.

Про це повідомляє Сергій Шкарлет у своєму Телеграм-каналі.

“Наразі існує гостра потреба в забезпеченні психологічної та емоційної підтримки, профорієнтації, якісного освітнього процесу під час війни, а також швидкого навчання працездатної молоді та їхніх батьків актуальним професіям для того, щоб українці могли матеріально забезпечити себе та свої родини під час війни та після її завершення”, – пише Сергій Шкарлет.

Такий хаб вже створили у Хмельницькій області. Планується, що такі хаби будуть відкриватися не лише на території України, а й за кордоном, де перебувають українські учні та студенти: Польща, Румунія, Чехія.

Цільовою аудиторією є внутрішньо переміщені особи: учні загальноосвітніх і професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, студенти ЗВО, а також батьки здобувачів освіти.