Університет Туган-Барановського інформує: день Telegram

Університет Туган-Барановського інформує: 14 серпня відзначається День народження месенджера «Telegram».

Месенджер Telegram є одним з найфункціональніших і просунутих на ринку.

Університет Туган-Барановського для зручності запустив Telegram-чат спеціально для ВСТУПНИКІВ 2022. Там можна поставити будь-яке питання, стосовно вступної кампанії 2022 і отримати швидку відповідь від представників Приймальної комісії Університету Туган-Барановського.

Юрій Миколайович Коренець, старший викладач кафедри технологій у ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського оперативно розкладає по поличках усі незрозумілі моменти.

Також Університет Туган-Барановського має свій канал у Telegram. Там викладається вся оперативна інформація, необхідна для студента та викладача.