Участь викладачів Університету Туган-Барановського у сучасних тренінгових програмах

Викладачі університету Туган-Барановського постійно займаються саморозвитком та підвищенням викладацької майстерності і кваліфікації.

Доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування д.е.н., доцент Університету Туган-Барановського Приймак Н.С. пройшла конкурсний відбір та взяла участь у дводенній тренінговій програмі 15-16 червня 2021 року: “Методи та інструменти співпраці влади і бізнесу для вирішення соціально-економічних проблем”.

Організатори програми – Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) у партнерстві з Регіональним центром підвищення кваліфікації Київської області (РЦПК КОДА) та при підтримці НАДС. Спікерами заходу виступали провідні експерти і практики у сфері управління й співпраці влади та бізнесу.

Чекаємо абітурієнтів на освітній програмі «Публічне управління та адміністрування» – БУДЕ ЦІКАВО ТА КОРИСНО!!!