Університет Туган-Барановського подорожує #тревелблог

Друзі! Продовжуємо подорожувати та відкривати для себе світ з Університетом Туган-Барановського! Сьогодні розкажемо і покажемо куточок Грузії – Самегрело

Самегрело або Мегрелія – це область на заході Грузії. Обласний центр – місто Зугдіді. Мегрелія складається з трьох частин: щільно забудованих рівнин, менш щільно забудованих передгір’їв і нетронутих будівлями гір.

Що цікавого. Палац Дадіані, що розташований в центрі міста Зугдіді і є головною визначною пам’яткою міста. Раніше цей історичний палац був резиденцією мегрельських князів Дадіані. Дадіані – це древній грузинський аристократичний рід, відомий спорідненістю з Наполеоном Бонапартом. Одна з княгинь Дадіані була дружиною племінника Наполеона Аскіла Мюрата.

Студент Університету Туган-Барановського Гугунава Леван ділиться з нами відео. До речі, короткі відео Університету туган-Барановського можна подивиться в TikTok.