У ДонНУЕТ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»

В ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського 20 лютого 2019 року було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм». В заході взяли участь 20 студентів 2-4 курсу відповідної спеціальності Навчально-наукового інституту економіки та підприємництва.

Програма олімпіади включала у себе тестування, аналітико-розрахункову задачу та роботу с географічними картами.

На підставі рішення журі олімпіади претендентами на участь у II етапі Олімпіади визнані наступні здобувачі ВО:

Ковалевська С.В. – здобувач ВО ІV курсу освітнього ступеня «бакалавр» ННІЕП (62 бали зі 100, І місце);

Вишнивецький К.Ю.здобувач ВО ІV курсу освітнього ступеня «бакалавр» ННІЕП (59 балів зі 100, ІІ місце);

Кваско Ю.Ю. – здобувач ВО ІІІ курсу освітнього ступеня «бакалавр» ННІЕП (59 балів зі 100, ІІ місце);

Біла О.Р. – здобувач ВО ІІ курсу освітнього ступеня «бакалавр» ННІЕП (56 балів зі 100, ІІІ місце);

Михайлич Д.О. – здобувач ВО ІV курсу освітнього ступеня «бакалавр» ННІЕП (59 балів зі 100, ІІІ місце).

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

0 replies