Конкурс есе «Кривий Ріг – місто майбутнього» завершився нагородженням лауреатів

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 28 лютого 2019 р. вітав у своїх стінах учасників конкурсу есе «Кривий Ріг – місто майбутнього» для школярів 9-11 класів. Конкурс проводився з 28 січня по 15 лютого у рамках спільного проекту Агенції місцевої демократії (м. Дніпро) з ГО Захист прав переселенців «Егіда ВПО» (м. Кривий Ріг). Партнерами конкурсу є ДонНУЕТ, Зелений центр Метінвест, мережа кінотеатрів MULTIPLEX, Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Метою конкурсу було формування активної громадянської позиції у школярів, спрямованої на зміни та трансформацію життя в локальних громадах та країни в цілому. На конкурс було подано 127 робіт, автори яких були запрошені разом з керівниками на церемонію нагородження. Роботи торкались перспектив розвитку міста Кривий Ріг за окремими галузями: туризм, інформаційні технології, екологія, культура, промисловість та ін.

Натхненник та організатор конкурсу студент ДонНУЕТ Олександр Богун провів церемонію нагородження, надавши слово партнерам конкусу та гостям ДонНУЕТ. На церемонію також завітали криворізькі ЗМІ, що було дуже приємно школярам. За підсумками конкурсу автори 10 кращих робіт отримали подарункові сертифікати та білети до кінотеатру Мультиплекс.

0 replies