Натхненний семінар про туристичну індустрію Домініканської Республіки в ДонНУЕТ!

Нещодавно  в стінах університету для  студентів спеціальності «Туризм» викладачами кафедри міжнародної економіки та туризму була організована  цікава зустріч з підприємцем, екскурсоводом, блогером, фотографом та дуже чарівною жінкою – Оксаною Скаченко.  Оксана провела семінар, де розповіла про особливості роботи в сфері туризму.

Оксана є здобувачем вищої освіти спеціальності «Туризм» та навчається на заочній формі навчання. Вона прийшла навчатися свідомо, вже маючи значний практичний досвід в туризмі та розуміючи необхідність отримання диплому про вищу освіту для своєї подальшої діяльності.

Оксана поділилася своїм досвідом роботи в туризмі, адже тривалий час вона жила та працювала в Домініканській Республіці, а зараз працює дистанційно – продає тури в Домініканську Республіку он-лайн та веде свій блог. Також Оксана дала поради щодо можливостей працевлаштування  за кордоном та роботи в туризмі.

Більш детально про захід можна ознайомитись у блозі Оксани Скаченко – Bravo Dominicana.

0 replies