У ДонНУЕТ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»

19 лютого 2019 р. в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського був проведений І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». Всеукраїнська студентська олімпіада – система масових очних змагань з творчого застосування здобутих знань, умінь і навичок серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування. Олімпіада проводиться щорічно з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку і реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, формування команд для участі в міжнародних олімпіадах.

Програма олімпіади передбачала виконання чотирьох рівнів завдань: кейс (ситуаційне завдання), аналітико-розрахункова задача, тестування та бліц-опитування.

В очному змаганні прийняло участь 10 студентів ННІУА спеціальності 6.030508 «Фінанси і кредит». На підставі рішення членів журі олімпіади претендентами на участь у II етапі Олімпіади визнали наступних студентів:

1. Гребенюк І.В., студентку 4 курсу, ступеня бакалавр ННІУА (125 балів зі 150, І місце);
  1. Кіяшко А.О., студентку 4 курсу, ступеня бакалавр ННІУА (95 балів зі 150, II місце);
  1. Шокер Р.І., студентку 4 курсу, ступеня бакалавр ННІУА (95 балів зі 150, III місце).

Вітаємо і бажаємо призерам подальших перемог!

0 replies