У ДонНУЕТ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит»

15 лютого 2019 року в ДонНУЕТ був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси та кредит». Захід проводився з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку і підтримки обдарованої студентської молоді. Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади були рекомендовані журі конкурсу для участі у другому етапі. В заході взяли участь 11  студентів навчально-наукового інституту управління та адміністрування.

До складу журі конкурсу увійшли:

Голова конкурсної комісії:

• Слободянюк Н.О. – завідувач кафедри фінансів та банківської справи, доктор економічних наук, доцент.

Члени журі:

• Гудзь Ю.Ф. – кандидат економічних наук, доцент кафедри кафедри фінансів та банківської справи;
  • Нєізвєстна О.В. – в.о. директора ННІЕП, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та банківської справи;
  • Юнацький М.О. – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та банківської справи.

Заплановані етапи були проведені на належному науковому та організаційному рівні, з дотриманням методичних порад та умов проведення.

За результатами олімпіади кафедра фінансів та банківської справи вітає переможців:

І місце – Шокер Р., студентка 4 курсу, ступеня бакалавр ННІУА (114 балів зі 130, І місце);

ІІ місце – Медун А., студентка 3 курсу, ступеня бакалавр ННІУА (96 балів зі 130, ІІ місце);

ІІІ місце – Гребенюк І., студентка 4 курсу, ступеня бакалавр ННІУА (94 балів зі 130, ІІІ місце).

0 replies