У ДонНУЕТ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» та з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку і підтримки обдарованої студентської молоді в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського 22 лютого 2019 року проводився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

В заході взяли участь 10 студентів навчально-наукового інституту управління та адміністрування.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулася завідувач кафедри фінансів та банківської справи, д.е.н., доцент Слободянюк Н.О.

Заплановані етапи були проведені на належному науковому та організаційному рівні, з дотриманням методичних порад та умов проведення.

За результатами олімпіади кафедра фінансів та банківської справи вітає переможців:

І місце – Баладінська К., студентка 4 курсу, ступеня бакалавр ННІУА, ФІН-15 (94 балів зі 130);

ІІ місце – Дьяченко А., студентка 4 курсу, ступеня бакалавр ННІУА, ФІН-15 (93 балів зі 130);

ІІІ місце – Гребенюк І., студентка 4 курсу, ступеня бакалавр ННІУА, ФІН-15 (91 балів зі 130).

0 replies