У ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція з інформатики та інформаційних технологій на тему «Робота з масивами та матрицями в Excel»

19 лютого 2019 року викладач кафедри вищої математики та інформаційних систем О.К. Копайгора  провела відкрите лекційне заняття у академічних групах ГРС-18, ГМБ-18, ЕМБ-18, ТРГ-18, ТУР-18, МЕВ-18 з дисципліни Інформатика та інформаційні технології на тему «Робота з масивами та матрицями в Excel». Мета даної лекції – дати систематизовані основи знань з використання функцій Excel для вирішення різних задач, пов’язаних з майбутньою професією, розкрити стан і перспективи прогресу в конкретній галузі, сконцентрувати увагу на найбільш складних і вузлових питаннях.

Excel – потужний інструмент для вирішення завдань, що мають справу з масивами різноманітних даних, тому область його застосування обширна, починаючи від бухгалтерських і складських завдань і закінчуючи розрахунками в енергетиці. В Excel зручно вирішувати задачі лінійної алгебри, такі як робота з матрицями та ін. Також є всі можливості для повноцінної роботи (сортування, вибірка, зведені таблиці, аналіз) з базами даних.

Використання електронних таблиць допомагає швидко проводити розрахунки, організації ефективної роботи, побудові перспективи на подальшу роботу на підприємстві, незалежно від форми власності.

За допомогою технічних засобів було розглянуто багато практичних задач, які мотивували студентів до вивчення даної теми і набуття навичок на практичних заняттях, активізували їх пізнавальну діяльність.

Зміст лекції відповідав робочій навчальній програмі.

0 replies