У ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція з дисципліни «Економіка підприємства»

4 березня 2019 року старший викладач кафедри підприємництва і торгівлі, кандидат економічних наук, доцент Котковський Володимир Станіславович провів відкрите лекційне заняття в академічних групах ТРГ-18ск, ТРГ-17, ГРС-17 з дисципліни «Економіка підприємства» на тему «Матеріальні ресурси підприємства».

Лекційне заняття проведено відповідно до тематичного плану робочої навчальної програми дисципліни.

Викладач під час проведення лекції сконцентрував увагу на правову площину класифікації матеріальних ресурсів підприємства, особливу увагу звернув на структуру матеріальних ресурсів підприємств готельно-ресторанного бізнесу.

Лекцію супроводжував влучно підібраний різноманітний презентаційний матеріал, який включав картографічні, статистичні, графічні та фотографічні дані по зазначеній тематиці, що дозволило лекторові застосовувати прийоми розповіді, показу, характеристики, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу слухачів протягом всього заняття.

На занятті були присутні викладачі кафедри підприємництва і торгівлі та в.о. директора ННІЕП Нєізвєстна О.В.

Загалом заняття було проведене на високому науково-педагогічному рівні й одержало схвальні відгуки.

0 replies