У бібліотеці Університету Туган-Барановського відбулась виставка правової літератури

Багато людей можуть потерпати від насильства і навіть не підозрювати, що з ними відбувається насправді. Сексуальне, психологічне, економічне, фізичне насильство — це різні прояви того самого явища, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи.

Як розібратися в природі насильства, ідентифікувати його види, зрозуміти, за якими ознаками можна розпізнати насильство, що робити, щоб мінімізувати його прояви у житті, і до кого звертатися по допомогу, якщо насильство трапилося в минулому?

Виставка правової літератури, яка відбулась в бібліотеці Університету Туган-Барановського, допоможе знайти відповіді на ці запитання.

Домашнє насильство