Бібліотека Університету Туган-Барановського інформує: 150 років від дня народження Томаса Майна Ріда

В межах плану дій Центру європейської інтеграції, який створено в Університеті Туган-Барановського відповідно до цілей та задач за грантовим проектом “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області”, у бібліотеці Університету Туган-Барановського відбулась презентація «150 років від дня народження Томаса Майна Ріда».

За своє життя письменник створив багато цікавих творів, і всі вони пронизані жагою справедливості, вірою в торжество добра над злом.

Книги Майн Ріда перекладені на десятки мов і завоювали популярність по всьому світу.

Томас Майн Рід