«Твій голос вирішить все!» – тепер це знають студенти ДонНУЕТ

5 квітня 2019 року у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся захід у рамках Проекту «Твій голос вирішить все!», який реалізовує ГО «Ти потрібен Україні» за сприянням Посольства США в Україні.

Метою проекту є мобілізація та активізація молодих членів суспільства, пояснення їм їх важливої ролі в будівництві країни через здійснення представницької демократії, тобто обрання Президента України та депутатів Верховної Ради України.

Голова ГО «Ти потрібен Україні» Вірьовкіна Лілія Володимирівна провела презентацію Проекту та організувала вправи «Хто винен?» та «Містопланування».

Захід був аполітичним, матеріал надавався в ігровій формі, молоді було прояснено значення виборів у функціонуванні держави.

0 replies