Студенти ДонНУЕТ ознайомилися з роботою ООО «Бахмут Хліб»

2 квітня 2019 року група студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відвідала підприємство з виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів ООО «Бахмут Хліб». Історію своєї роботи почав ще в далекому 1928 році.

Підприємство неодноразово отримувало нагороди, представляючи свою продукцію на виставках і регіональних конкурсах, пишається своїми досягненнями, але не зупиняється на досягнутому, кожен день доводячи, що гідно цих нагород, покращуючи і удосконалюючи свою діяльність.

Асортимент продукції хлібозаводу складається з понад 90 найменувань, з них хлібобулочних – 50 видів, кондитерських виробів – 40.

Хліб виробляють за класичною, складною технологією, опарним способом. На заводі виробляються хлібобулочні вироби на будь-який смак: це і хліб з пшеничного борошна другого, першого і вищого сортів, і хліб з житніх сортів борошна, і багатий асортимент булочних виробів, короваї, куличи, шишки для весільних урочистостей, торти, тістечка, круасани, печиво тощо.

0 replies