Тренінг експертів з акредитації освітніх програм. День 1.

29 жовтня 2019 року на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського пройшов перший день тренінгу для експертів з акредитації освітніх програм, який мав навчити експертів застосовувати Критерії оцінювання якості освітніх програм на практиці.

Організатором тренінгу виступило Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Тренер – Краснікова Наталія.

Учасниками тренінгу були представники закладів вищої освіти та професійно-технічних навчальних закладів Дніпра, Миколаєва, Полтави, Кременчука та Кривого Рогу.

Експертів ДонНУЕТ представляла дуже потужна команда наших викладачів: перший проректор ‒ к.т.н., доцент Никифоров Р. П.; проректор ‒ д.е.н., доцент Кожухова Т. В.; завідувач кафедри економіки та міжнародних економічних відносин ‒ д.е.н., доцент Бочарова Ю. Г.; завідувач кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін – к.п.н., доцент Остапенко С. А.; завідувач кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання – к.т.н., доцент Омельченко О. В.; завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування – д.е.н., доцент Іванова Н. С.; к.п.н., доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Удовіченко Г. М.; к.п.н., доцент кафедри туризму та країнознавства Богатирьова Г. А.; к.і.н., доцент кафедри туризму та країнознавства Роминуха А.Л.; к.т.н., доцент кафедри технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи Горяйнова Ю. А.

Під час тренінгу учасники моделювали різні ситуації, які можуть виникнути під час проведення експертизи, та знаходили форми і методи їх вирішення. Також було проведено аналіз відомостей про самоаналіз і групова робота з ідентифікації необхідних фактів + доказів, практичне втілення плану візиту до ЗВО (Симуляція «Складаємо план візиту») та проведення зустрічі (Симуляція «проведення зустрічі»).

Підсумки першого дня тренінгу надихнули всіх учасників на плідну роботу наступного дня.

0 replies