Наші на інвестиційному форумі «RE: THINK Invest in Ukraine»

29 жовтня цього року, тобто вчора, у нашому місті стартував перший інвестиційний форум «RE: THINK Invest in Ukraine» за ініціативою Президента нашої країни . Це знакова подія не тільки для нашого міста, але і для всієї України. І дуже приємно нам, мешканцям Маріуполя, що така подія відбувається у нашому місті. Тобто Маріуполь став форпостом європейської інтеграції нашої країни. Не треба довго пояснювати, як потрібні для нашої країни зарубіжні інвестиції. Тому в Україні потрібно зробити привабливі умови для вкладання іноземного капіталу. Для цього і відбувається інвестиційний форум «RE: THINK Invest in Ukraine».

Для нас – працівників і студентів Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського було дуже приємно, що наш керівник – директор Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності – Хаврова Катерина Сергіївна, взяла участь у такій значимій та великій події –  інвестиційному форумі «RE: THINK Invest in Ukraine». Катерина Сергіївна після відвідування цього форуму поділилася з колегами та студентами своїми враженнями та думками з приводу економічного та інвестиційного розвитку нашої країни та нашого рідного міста Маріуполя. Усім нам дуже добре відзначати, що наш Маріуполь стає локомотивом розвитку не тільки нашого регіону – Донбасу, але і всієї України. Нам усім дуже приємно знаходитися у самому епіцентрі таких великих подій.

Треба відзначити, що після подій 2014 року, до Маріуполя дуже часто завітав попередній Президент нашої країни – Петро Порошенко.  Але візит Володимира Зеленського дуже відрізняється від візитів попереднього Президента, бо наш діючий Президент приїхав до нас з мирними ініціативами, з планами мірного розвитку. І це все відбувається на фоні титанічних зусиль Володимира Зеленського заради встановлення миру в Україні. І ми усі сподіваємось, що зусилля нашого нового Президенту не будуть марними. Хоча і у самому нашому місті є такі, що бажають продовження цієї братовбивчої війни до повної перемоги. Але чи може бути  перемога у гражданській війні? Це війна без переможців, і тому наш Президент вірно вважає, що головне – зупинити вбивати наших громадян з обох сторін тимчасового кордону.

Але повернемося до форуму «RE: THINK Invest in Ukraine». Під час відкриття Володимир Зеленський зазначив, що головна мета форуму – створити рівні умови для українського і зарубіжного бізнесу. Як дуже вірно зазначив наш Президент, – чесний бізнес в Україні, як НЛО – «усі говорять про це двадцять вісім років, але ніхто не бачив». У рамках цього форуму планується підписати тринадцять меморандумів, один з яких – Меморандум між ЄБРР та кабінетом міністрів України. Крім того відбудеться спеціальна подія для стартаперів, так названа “IT-Stage”. На якій п’ять страртаперів представлять Президенту свої ідеї для розвитку нашого регіону.

Таким чином ми усі чекаємо на позитивні зміни у нашому житті. Також ми чекаємо на те, що ми самі будемо брати участь у відродженні нашої країни. У цьому нам безумовно допоможуть знання, які ми здобуваємо у стінах нашого навчального закладу – Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

0 replies