Фестивальний простір як феєрія образів і барв

Загальновизнаним є той факт, що туризм може бути вагомим чинником соціально-економічного розвитку регіонів. Мова йде про збільшення надходжень від зростаючих туристичних потоків, залучення інвестицій у формування місцевої інфраструктури, ефективного використання природно-рекреаційних та історико-культурних ресурсів території, її активного включення у національну та міжнародну торгівлю послугами.

До 2030 року, як прогнозують учені, кількість міжнародних туристичних прибутків у всьому світі буде збільшуватися в середньому на 3,3 % щороку, і в період 2010-2030 рр. становитиме 1 млрд 800 млн подорожуючих.

Стихійний розвиток країн, міст і регіонів як туристичних дестинацій відходить у минуле. Актуальним сьогодні є наукове обґрунтування та моделювання реалізації ефективної стратегії розвитку туристичного потенціалу регіону. Мова йде про процес формування туристичного продукту, як саме туристична інфраструктура буде реагувати на нові виклики ринку.

Україна, як держава, розташована в центрі Європи, з багатими природними ресурсами та самобутньою історико-культурною спадщиною, має всі передумови для сталого розвитку економіки за рахунок надходжень від сфери туризму.

Одним із прикладів ефективного вирішення проблеми використання туристичного потенціалу є регіональний благодійний проект ‒ ландшафтний парк Фельдман Екопарк.

Feldman Ecopark розташований у найближчому передмісті Харкова, за адресою: Дергачівський район, селище Лісне, Київське шосе, 12. Усі хто бажає, тут можуть абсолютно безкоштовно відвідати зоопарк, в якому зібрано понад 2000 тварин 200 видів, контактний дворик, де можна погодувати вихованців, затишні альтанки, майданчик для занять йогою, ресторан здорової їжі, канатне містечко, дитячі атракціони, стайня і манеж, театралізовані вистави за участю коней і поні та багато іншого.

Побували у цьому парку і наші студенти групи ТУР-16 та магістри групи ТУР-18. Вони дізналися, що за рік Feldman Ecopark пріймає понад 1500000 відвідувачів із більш, ніж 24-х країн світу, а середня відвідуваність зростає з кожним роком.

На території Feldman Ecopark співіснує понад 20 благодійних програм, що включають ідеї та проекти фондів Ротшильда і Сари Фергюсон, Патріарха Єрусалимського Феофіла III і багатьох інших. Діяльність Регіонального ландшафтного парку має гуманітарну, систему охорони здоров’я і природоохоронну спрямованість й охоплює найширшу цільову аудиторію.

Традиційним є свято «Бал хризантем», яке у 2019 році проходить із 05 жовтня по 03 листопада. У цьому році проводиться вже восьмий фестиваль, який вражає все більшим різноманіттям форм і кольорів, квіткових композицій, новими сортами хризантем. Дивовижним виглядають різноманітні квіткові фігури різних образів героїв, тварин тощо; квіткові дами й кавалери. Надзвичайно видовищною є програма для глядачів, веселі уроки для дошкільнят, майстер-класи, вистави Театру дітей і тварин. Створюється такий фестивальний простір, в якому багато місця для креативних ідей, феєричних композицій, коли всі присутні відчувають атмосферу свята й занурюються у її феєрію образів і барв. Враження неймовірні!!!

0 replies