Студентки ДонНУЕТ отримали грамоти на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси»

10-12 квітня 2019 року на базі ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси».

Колектив кафедри фінансів та банківської справи вітає студенток 2 курсу навчання групи ФІН-17 Євсікову Карину Сергіївну (почесна грамота за 5 місце) та Помазан Ірину Сергіївну (почесна грамота за 5 місце) та бажає подальших перемог, реалізації наукових здібностей та високих результатів у навчанні!

Підготовку до олімпіади здійснювала завідувач кафедри фінансів та банківської справи, д.е.н, доцент Слободянюк Н.О.

Пишаємося здобутками наших студентів та бажаємо їм подальших перемог!

0 replies