Перемога студентки ДонНУЕТ у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Економіка підприємства»

19 квітня 2019 р. на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка підприємства». За результатами таємного рецензування та оцінки наукових доповідей галузева комісія визначила переможців конкурсу з числа 121 учасника, які представляли 47 закладів вищої освіти України.

І місце у конкурсі виборола студентка ДонНУЕТ, яка навчається у групі ЕП-15, Запорожець Юлія. Тема наукової роботи «Мобільність людського капіталу підприємства: теоретико-методичні проблеми дослідження та напрямки розвитку». Юлія нагороджена дипломом І ступеня та отримала сертифікат на безкоштовну публікацію статті спільно з керівником у науковому журналі КНЕУ. Науковий керівник студентки к.е.н., доц. Волошина Світлана Василівна отримала подяку за підготовку переможця конкурсу.

Кафедра підприємництва і торгівля разом з ННІЕУА вітає Запорожець Юлію та її наукового керівника, завідувача кафедри Волошину С.В. з перемогою і бажають нових наукових досягнень.

0 replies