Студентка ДонНУЕТ стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

17 квітня 2019 року в Одеській національній академії харчових технологій відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського представляла студентка групи ГРС-15 Іващук Інна Віталіївна. Робота Іващук Інни на тему «Хостел „Український колорит” як складова культурно-історичного туризму України» була представлена на високому рівні, викликала інтерес у аудиторії і відзначена дипломом ІІІ ступеня. К.т.н, доцент кафедри технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи Назаренко Ірина Анатоліївна також нагороджена дипломом, як науковий керівник роботи фіналіста.

Вітаємо Іващук Інну та її наукового керівника і зичимо їм творчого натхнення, наполегливості, подальших творчих успіхів!

0 replies