Студентка Університету Туган-Барановського змагається за грант від компанії ADMIRAL

Починаючи з 2008 року, одне з найбільших бюро перекладів в Україні – компанія ADMIRAL, проводить активну роботу з перспективними і амбітними студентами, які здобувають професію перекладача. Щороку компанія надає можливість десяткам студентів випробувати свої професійні здібності, пройшовши практику чи стажування в ADMIRAL.

Цього року компанія започаткувала щорічний грант для кращих студентів – майбутніх перекладачів у розмірі 10 000 грн. Студентів українських університетів було запрошено взяти участь у конкурсі на отримання цього гранту. Університет Туган-Барановського представила студентка 2 курсу спеціальності «Філологія» Марія Лисогор.

За результатами конкурсу Марія потрапила в четвірку фіналістів, які отримають по 1000 гривень та візьмуть участь у спеціалізованому навчанні для обраних учасників гранту з таких тем як ділова етика, перекладацькі програми, навички роботи в перекладацькій компанії та ін. По закінченню навчання учасники отримають сертифікат, а найкращим буде запропонована співпраця.

Побажаємо Марії здійснити свою мрію, успішно пройти навчання і здобути своє місце у компанії ADMIRAL!